Ініціативна, творча учениця НВК «Рава-Руська
школа-гімназія» Жовківського району Адамська Єлизавета була активним учасником Всеукраїнського біологічного форуму
учнівської та студентської молоді «Дотик природи - 2015» у м.Київ. Щорічний
форум у столиці проходить під гаслом «Інноватика у сучасній освіті», що
підкреслює цінність здатності молоді до продуктивного, креативного мислення.
Вітаємо юного дослідника з успішною презентацією свого екологічного проекту з
теми:«Біоіндикаційна оцінка вливу електромагнітного випромінювання на інтенсивність
проростання насіння вівса посівного Avena sativa L.».


Немає коментарів:
Дописати коментар